krótkie męskie fryzury

Od wielu pokoleń już uważano, że mężczyźni powinni nosić krótkie włosy. To właśnie to ma ich wyróżnić od kobiet. Wiele razy, patrząc na kogoś od tyłu i widząc długie włosy, myślimy, że to jakaś dziewczyna stoi przed nami. Jednak większość może się rozczarować. W tych czasach wszyscy mamy prawo nosić się, jak tylko chcemy. Kobiety mogą nosić krótkie włosy zarówno, jak i długie, a faceci również mogą mieć długie i krótkie męskie fryzury, a na dodatek mogą się też malować. Może to być ich wizerunek sceniczny, jak i też codziennym po prostu ich codzienna stylizacja na dzień.

Krótkie fryzury męskie na przykładzie celebrytów

W przypadku celebrytów takich jak na przykład Bill Kaulitz z niemieckiego zespołu Tokio Hotel, który do 2014 r. nie rozstawał się ze swoimi długimi włosami, jak i z makijażem. Krótkie męskie fryzury to wymuszanie przez społeczność przez ich brak tolerancji do takich ludzi, którzy wychylają się poprzez swój oryginalny wygląd. Gdy ktoś zauważa chłopaka w długich włosach w dodatku w makijażu, uważa go za wcielone zło zesłane przez diabła, zostaje wyklinany i posądzany o to, że jest nieodpowiedzialną osobą w życiu. Od razu jest krytykowany przez innych za swoją odmienność, jednak te osoby podjęły odważną decyzje, że postanowiły pokazać się w tym różnorodnym od wszelakich rzeczy w swoim własnym stylu.

Pokazać to, co mają w środku. Nie każdemu chłopakowi udaje się przekonać otoczenie do zmian, które ukazał, poprzez takiego zachowanie chce przekazać swoje skrywane w środku uczucia i emocje. Według ludzi starej daty idealny mężczyzna powinien być symbolem głowy rodziny, nie prowokować swoim wyglądem, być odpowiedzialny. Symbol rodziny powinien godnie reprezentować siebie, jak i swoich bliskich. Moim zdaniem ludzie, którzy tak bardzo pragną, by było po ich myśli, by każdy wyglądał idealnie jak z obrazka sprowadzają brak równouprawnienia.

Chłopak, który jest szykanowany za to jak się ubiera, maluje albo jakie nosi włosy nie powinien być wyzywany, że wygląda jak dziewczyna. Ludzie, którzy chcą się wyróżniać niech to robią, ale nie po cichu tylko całym sobą. Nie powinno się ukrywać tego, co drzemie w środku, tylko pozwolić mu wylecieć na zewnątrz. Brak akceptacji nie może być ku temu jakąś przeszkodą. Jeśli ktoś próbuje tą osobę zmienić na siłę to są to wysiłki na marne bo jeśli ktoś taki jest to już pozostanie na zawsze, tym kim jest.

Podsumowanie

Według mnie dobrze przedstawiłam temat urody, ściślej mówiąc o krótkiej modzie w kategorii męskich fryzur. Przyduszanie czyiś ambicji w kwestii wyglądu nie powinno być niczyim celem do osiągnięcia. Każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce. Chłopak może się malować, nosić długie włosy i nawet przebierać za dziewczynę. To działa w obie strony, ponieważ kobieta również może wyglądać jak chłopak. Może się ubierać jak chłopak, zachowywać się. My nie możemy na siłę zmieniać świata, ponieważ sami mu zaszkodzimy, a kiedy to zrobimy możemy doprowadzić nawet do tragedii.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułOwalna twarz fryzury

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here