Liposukcja efekty

Choć sam zabieg liposukcji wydaje się być dość przerażającym, to jednak liposukcja efekty jakie daje przekonuje do zabiegu niejedną osobę, która walczy z nadmierną ilością tłuszczu w wybranych partiach ciała. Kiedy bowiem zawodzą wszystkie standardowe, tradycyjne metody na schudnięcie, czy też wyszczuplenie wybranych partii ciała, wówczas z pomocą przychodzi liposukcja.

Liposukcja efekty

Choć liposukcja laserowa efekty zauważalne są dopiero po kilku tygodniach od zabiegu, to jednak w większości przypadków są one bardzo zadowalające. Tylko w przypadku osób otyłych, z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową w wybranym partiach ciała, czasami konieczne jest powtórzenie zabiegu, by zauważyć najlepsze, zadowalające efekty. Zaraz po zabiegu pacjenci są opuchnięcie, zaś sam obszar ciała, który został poddany zabiegowi liposukcji wydaje się większy niż przed zabiegiem. dlatego też z tego względu najlepsze efekty są uważane zazwyczaj po około trzech do czterech tygodniach od zabiegu, kiedy to zachodzi proces gojenia się powstały ran, schodzi opuchlizna.

Główne przeciwwskazania do zabiegu liposukcji

Z racji tego że liposukcja to zabieg inwazyjny, tak jak i w przypadku innych zabiegów, tak i tu występują pewne przeciwwskazania do zabiegu. Z zabiegu liposukcji nie będą mogły więc korzystać osoby z chorobami układu krążenia, cukrzycą, a także chorobami serca. Z zabiegu wykluczeni są też wszyscy pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia krwi, skazą naczyniową, a także żylakami oraz zmianami zapalnymi występującymi na skórze.

Koszt zabiegu liposukcji

Zabieg liposukcji zaliczany jest do chirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej, zaś jego głównym zadaniem jest poprawienie sylwetki w obszarach nadmiernie otłuszczonych, wśród których wymienia się uda, pośladki, biodro czy też podbródek. Ceny tego zabiegu zależą od miejsca wykonywania liposukcji i zwykle plasują się w granicach o czterech do 10 000 zł. Tu należy też mieć na uwadze, że wraz z zabiegiem dochodzą dodatkowe koszty, a mianowicie związanie z zakupem odpowiedniego ubrania uciskowego, które pozwala na szybsze wchłanianie się wszelkiego typu płynów, które produkowane są w ciele. Zabieg jest stosunkowo kosztowny, to jednak warto w niego zainwestować, ponieważ efekty są zadziwiające, a każdy kto dotychczas cierpiał z powodu nadmiernej tkanki tłuszczowej, w końcu uzyska wymarzoną sylwetkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here