Sposób na piękne ciało

Marzysz o smukłym i pięknie wyglądającym ciele? Od zawsze zmagasz się z dodatkowymi kilogramami? Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu w stroju kąpielowym? Chcesz pięknie prezentować się podczas nadchodzących wakacji? Próbowałaś już wszystkich metod i nadal nie przyniosły one żadnego efektu? Nie chcesz poddawać się skomplikowanym i bardzo inwazyjnym zabiegom? Szukasz sprawdzonej i praktycznej porady w tym temacie? Jeżeli tak, to idealnie trafiłaś- ten tekst powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury tego tekstu!

Coolsculpting- zamrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoza, czyli inaczej coolsculpting to jeden z najbardziej nowoczesnych oraz innowacyjnych zabiegów wyszczuplających. Metoda ta polega po prostu na zamrażaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg taki można przeprowadzić na twarzy lub na dowolnie wybranym fragmencie ciała. Bardzo istotna kwestią jest to, że zamrażanie komórek tłuszczowych za pomocą tej metody jest zupełnie bezinwazyjne i nie wiąże się z żadnym okres rekonwalescencji. Dodatkowo po wykonaniu takiego zabiegu pacjent nie ma żadnych przeciwwskazań do podejmowania normalnych i codziennych czynności. Coolsculpting jest oczywiście całkowicie bezbolesne- może powodować jedynie niewielkie uczucie szczypania skóry, która jest poddawana takiemu zabiegowi.

Zamrażanie komórek tłuszczowych- gdzie i za jaką cenę?

Ze względu na to, że jest to w Polsce stosunkowo młoda metoda modelowania sylwetki, to należy zaznaczyć, że wykonują ją jedynie duże i doświadczone ośrodki medycyny estetycznej. Oczywiście należy pamiętać, że jedynie zabieg wykonany przez profesjonalistów jest w stanie przynieść zamierzone przez pacjenta efekty, z tego powodu powinniśmy unikać podejrzanych i niesprawdzonych miejsc, które oferują tego typu zabiegi. Jeżeli chodzi o cenę za zamrażanie tkanki tłuszczowej to jest ona bardzo mocno zróżnicowana- ma na nią wpływ między innymi to w jakim mieście zdecydujemy się na zabieg. Można jednak uśrednić cenę coolsculptingu- średnio za taki zabieg musimy zapłacić około 1500 złotych. Jest to dosyć wygórowana cena, biorąc pod uwagę fakt, że efekt jest widoczny dopiero po kilku miesiącach. Oprócz tego trzeba oczywiście wykonać co najmniej kilka takich zabiegów, a więc za cały pakiet coolsculptingu musimy zapłacić kilka tysięcy złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here