Odkurzacz wodny z separatorem

Odkurzacz wodny z separatorem to w dzisiejszym świecie już standard, ponieważ coraz więcej osób stawia na jakość i funkcjonalność odkurzaczy. Odkurzacz wodny z separatorem to nie tylko sprzątanie kurzu ale również stworzenie zdrowego powietrza oraz odpowiedniego nawilżenia w domu. Dzięki starannemu oddzieleniu kurzu i innych pyłów od wody, odkurzacz zwraca czyste i odświeżone powietrze, którym możemy bez obaw oddychać.

Odkurzacz wodny z separatorem zalety

Oprócz skutecznego pozbywania się kurzy odkurzacz wodny z separatorem posiada szereg innych zalet:

– nawilża i odświeża powietrze,

– małe koszty eksploatacji,

– posiada filtr HEPA,

– małe zużycie energii elektrycznej,

– skuteczność,

– dokładność,

– wielozadaniowość,

– brak konieczności kupowania worków,

– długotrwały,

– łatwy w obsłudze,

– sprawdzi się dla alergików.

Odkurzacz wodny z separatorem i jego działanie

Działanie odkurzacza wodnego z separatorem oparte jest na sile odśrodkowej, która skutecznie oddziela od siebie wszystkie zasysane substancje. Powietrze, wraz z zasysanym kurzem i innymi zanieczyszczeniami przedostaje się przez wąż do odkurzacza.

W następnej kolejności wszystko trafia do pojemnika z wodą, gdzie specjalny mechanizm separatora z dużą prędkością powoduje ruch wody, w wyniku czego małe drobinki zanieczyszczeń osadzają się na ścianach zbiornika natomiast te większe od razu opadają na dno zbiornika. Dodatkowym atutem są powstające pęcherzyki powietrza, które wychwytują mikroskopijne cząsteczki wszystkich zanieczyszczeń, czego rezultatem jest pozostałość całego brudu w środku odkurzacza.

W związku z czym na zewnątrz wydobywa się tylko świeże i czyste powietrze. Dzięki takiemu działaniu odkurzacz wodny z separatorem jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz chcących zadbać o czyste powietrze w trakcie sprzątania.

Odkurzacz wodny z separatorem jaki jest najlepszy model?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy wodnych z separatorem, a producenci co chwile mają da nas jakieś nowy typ z nowymi funkcjami. Najlepszy odkurzacz wodny z separatorem powinien być nie tylko lekki ale i wielofunkcyjny, a do tego powinien być najlepszej jakości w bardzo przystępnej cenie.

Odpowiedni model takiego odkurzacza powinien radzić sobie ze wszystkimi czyszczonymi powierzchniami oraz najmniejszymi zakamarkami. Odkurzacz wodny z separatorem powinien być wyposażony w różnego rodzaju końcówki, które posłużą do czyszczenia nie tylko podłóg i dywanów ale również do czyszczenia mebli, różnego typu materiałów oraz zaschniętych starych zabrudzeń, z którymi nie można było sobie poradzić wcześniej.

Odkurzacz wodny z separatorem – cena

Dostępność różnorodnych modeli odkurzacza wodnego z separatorem powoduje powstanie na rynku bardzo różnych cen, które zależne są od producenta, od wielozadaniowości odkurzacza a także od najnowocześniejszych rozwiązań wprowadzonych w nowszych modelach.

Cena podstawowa odkurzacza wodnego z separatorem zaczyna się od 300 złotych, jeśli jednak chcemy mieć gwarancję niezawodności i najlepszej jakości na rynku to ceny mogą wynieść nawet powyżej 2500 złotych. Dzięki szerokiemu wyborowi to do nas należy ostatnie zdanie co do modelu, który wybierzemy a co za tym idzie również do ceny.

[Głosów:4    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here