Przeszczep włosów – to warto wiedzieć

Przeszczep włosów śląsk to zabieg, o poddaniu się któremu myśli coraz więcej osób. Dzięki niemu możliwe jest trwałe pozbycie się problemu, jakim jest łysienie. Co istotne, nie jest on zabiegiem bardzo inwazyjnym, a co za tym idzie już po kilku dniach można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Poniżej przedstawiamy ważne informacje na temat wyżej wspomnianego.

Jak przebiega przeszczep włosów śląsk?

Na początku, podczas wizyty w miejscu jakim jest klinika przeszczepu włosów z lekarzem ustalana jest linia włosów, zgodnie z którą mają być one przeszczepione. Zabieg trwa od 1,5 godziny do 3 godzin, a jego czas uzależniony jest od wielkości łysiny. Następnie pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe, a kiedy zacznie ono działać, kolejnym etapem jest transplantacja włosów katowice.

Zabieg może być wykonany z użyciem różnych technik. Pierwszą stanowią mikroimplanty, drugą mikronakłucia, natomiast trzecią SmartGraft. To, która z technik zostanie zastosowana w przypadku danego pacjenta uzależniona jest od wielu czynników, a decyzję o tym podejmuje klinika przeszczepu włosów, a konkretnie lekarz wykonujący zabieg.

Czy transplantacja włosów Katowice może być wykonana w każdym przypadku?

Jak się okazuje, nie każda osoba może zostać poddana zabiegowi przeszczepu włosów. Przede wszystkim, wyżej wspomnianego nie wykonuje się w przypadku osób borykających się z chorobami takimi jak zaawansowana cukrzyca, choroby układu krążenia czy nowotwory. Ponadto, do zabiegu nie zakwalifikują się osoby cierpiące na stany zapalne skóry głowy, łysienie plackowate lub widać u nich wyraźne zaburzenia hormonalne. To, co może również wykluczyć pacjenta z możliwości skorzystania z zabiegu, to znajdowanie się w ostatnim stadium łysienia.

Czy zabieg transplantacji włosów jest drogi?

Tak naprawdę trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od powierzchni, na jakiej będzie wykonywany przeszczep. Im więcej mieszków włosowych będzie przeszczepianych, tym cena zabiegu będzie wyższa. Nie mniej jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że ten typ zabiegów nie należy do najtańszych i jeżeli chcemy się im poddać to musimy liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych. Co ważne, zabieg transplantacji włosów jest naprawdę skuteczny i dzięki niemu można pożegnać się ze wstydliwym problemem raz na zawsze, dlatego niewątpliwie wart jest swojej ceny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here