Jak poprawić sobie humor?

O tym, jak poprawić sobie humor napisano już chyba wszystko. Ale warto jeszcze raz poczytać o tym, jak ze smutnej miny wyczarować piękny, szeroki uśmiech i radość na naszej twarzy.

Jak poprawić sobie humor?

Doskonale wiemy o tym, że inaczej humor poprawiają sobie kobiety, a inaczej faceci. Zły humor i nastrój możemy mieć z różnych powodów. Żeby zacząć od poprawy humoru, najpierw należy powiedzieć sobie, że przecież nigdy nie będzie to tak długo trwało, że ten nasz zły humor minie, szybciej, czy może troszkę później. Ale z pewnością minie.

Więc czy warto się smucić i użalać nad sobą? Jeśli tak, to trzeba znaleźć odpowiedni sposób na to, żeby to szybko zmienić. U kobiet na pierwszym miejscu w poprawianiu humoru są oczywiście zakupy. I wcale nie te największe, jakby się to mogło niektórym mężczyznom wydawać. Ale wystarczy, że kobieta, która wcale nie ma w planach chodzenia po sklepach w tym dniu, wejdzie sobie do drogerii i kupi sobie jakiś nowy fajny krem, czy lakier do paznokci. Naprawdę tu wiele nie trzeba, a nowa rzecz w kosmetyczce zawsze cieszy niejedno oko płci pięknej. Dodatkowo kobieta już oczami wyobraźni widzi ten piękny lakier, albo nową sukienkę w przypadku kupna czegoś z odzieży na sobie i od razu czuje się lepiej, a przy okazji i pewniej. Bo dla kobiety najlepszym sposobem na poprawę humoru jest zakup czegoś coś kobiecego.

A jak sobie z tym radzą panowie?

Co oni robią, kiedy mają zły humor i chcą go sobie poprawić? Tu jest kilka opcji i wariantów – facet zawsze lepiej się czuje, kiedy może się wygadać, tak więc piwo, czy nawet coś mocniejszego z kumplem jest na pewno dobrym lekarstwem na smutki, zakupy niekoniecznie, chociaż pewnie są mężczyźni, których by to ucieszyło. Natomiast innym sposobem jest granie w jakąś grę, przeważnie na konsoli. Wielu facetów chodzi tez na siłownię, czy inny sport bardziej wyczynowy.

Wiadomo, że każdy ma swój sposób na poprawę humoru. Jeśli mamy zły dzień, zróbmy coś, co bardzo lubimy, bądź zawsze chcieliśmy zrobić, a na pewno znowu zaświeci dla nas słońce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here