Jak ściągnąć film z facebooka

Wiele ludzi chcę upamiętnić pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Technologia w przeciągu 50 lat poszła do przodu. Większość ludzi korzysta z mediów społecznościowych. Popularnymi portalami są Twitter, Facebook i Instagram. Z niektórych z tych portali można pobierać filmy. Chociaż nie każdy to robi, ponieważ są inne sposoby na przechowywanie dokumentów, które są dla nas ważne. Osoby, które korzystają z mediów społecznościowych można liczyć w milionach. Aplikacja przez niektórych nie jest wyłączana, ponieważ internet dla wielu młodych ludzi jest częścią życia.

Jak ściągnąć film z facebooka?

Jak ściągnąć film z facebookaNiejednokrotnie trafiłeś na interesujące rzeczy, które chciałeś uwiecznić albo zapisać. Ten artykuł powinien Ci pokazać, jak pobrać filmik z Facebooka. Jak ściągnąć film z Facebooka? Ważną kwestią jest, czy filmik, który chcemy ściągnąć został udostępniony publicznie czy post jest ograniczony (na przykład tylko dla znajomych).

Przedstawiam Ci instrukcję, dzięki której zdołasz pobrać filmik :

  • Włącz filmik, który Cię interesuje.
  • W kroku drugim naciśnij prawym przyciskiem myszy w dowolny punkt filmiku.
  • Następie wybierz opcję „pokaż adres URL”.
  • Następnie skopiuj link do wybranego filmu i przejdź do aplikacji „fbdown. net”.
  • Wklej adres URL i pobierz filmik na dysk.

Następny przykład :

  • Włącz filmik, który chcesz pobrać na dysk.
  • Skopiuj adres URL.
  • W następnym kroku link wklej do przeglądarki.
  • Przed nazwą Facebook.com dodaj literkę „m” z kropką na końcu.
  • Później otworzy się aplikacja, dzięki której pobierzesz filmik.

Jak oznaczyć filmik?

Są to skuteczne sposoby na uwiecznienie danego filmiku. Nie każdemu pasuje fakt, że możemy oznaczyć go gwiazdką, żeby do niego wrócić. Niektórzy chcą go pokazać innym osobom, a udostępnianie każdego jednego postu, wiąże się z tym, że będziemy musieli go szukać na swoim profilu. A taka opcja jest niekorzystna i czasochłonna, dlatego dostępna jest metoda, gdzie można pobrać dany filmik. W dobie XXI wieku warto jest korzystać z takich opcji. Łatwiej pobrać zdjęcie, ponieważ nie musimy korzystać z komputera, tylko wchodzimy w zdjęcie, naciskamy palcem na ekran i pobieramy na dysk telefonu.

Warto wspomnieć, że możemy pobierać przesyłane filmiki na messengerze. Jeśli kolega czy koleżanka wyślę nam filmik, który chcemy zachować, możemy go pobrać na telefon. Nie musimy korzystać z laptopa czy komputera.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here