jak zrozumieć kobietę

„Być kobietą, być kobietą – marzę ciągle będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie…” – wyśpiewywała kiedyś Alicja Majewska. Znacie tą piosenkę? Może kiedyś Wam się obiła o uszy? Trzeba przyznać, że ma ona swoje lata, jednak nadal w dzisiejszych czasach śpiewana jest przez wiele kobiet lub nawet przez…mężczyzn. Tak, nawet Panowie nucą sobie czasem tą piosenkę pod nosem, ponieważ chcieliby w ten sposób lepiej zrozumieć kobiety. Czy zrozumienie kobiet jest takie ciężkie? Czy jest to naprawdę skomplikowane zadanie dla mężczyzn? Tak, jak najbardziej! Miał rację ten, że kobietę zrozumie tylko druga kobieta. Panowie nie do końca… . Jak zrozumieć kobietę drodzy Panowie?

Jak zrozumieć kobietę?

Jak zrozumieć kobietęMoże jednak macie jakiś patent na to, aby pojąć to co w jednej sekundzie siedzi w głowie kobiet, aby za kilka chwil zmienić się na coś zupełnie innego. Ma rację powiedzenie, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Dwie tak odległe planety, które tylko czasem miną się na obiegu planetarnym. Może kobieta i mężczyzna tak rzadko się nie mijają. W końcu razem zakładają rodziny, mają dzieci, potem wnuki i jakoś żyją. Jednak ile razy wybuchają pomiędzy nimi jakieś kłótnie, ponieważ Pan nie do końca zrozumiał intencje kobiet. Czy można do końca zrozumieć kobietę? Chyba nie. Czasem może się wydaje, że wiemy iż kobieta ma na myśli kolor czerwony, jednak okazuje się, że chodziło o rubinową czerwień lub purpurę biskupią.

Kobieca natura

Czasem kobieta stwierdzi, że chętnie by coś porobiła wieczorem. Wy już macie w głowie uszykowany rajd po najlepszych i najbardziej drogich knajpach w mieście, jednak okazuje się, że ona miała na myśli spokojny wieczór przy winie, z romantycznym filmem tle. Natura kobieca jest nader skomplikowana. Zrozumienie kobiet czasem dla mężczyzn jest na tyle irracjonalne, że pojęcie wszystkich stwierdzeń Pitagorasa wydaje się mężczyznom o wiele łatwiejsze. Nie ma właściwie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak zrozumieć kobietę, ponieważ najzwyczajniej na świecie nie da się tego zrobić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here