Jak włączyć klawiaturę ekranową?

Świat komputerów dla większości z nas nie jest już niczym nowym i zaskakującym. Coraz szybciej rozwijający się świat zmusza wiele placówek do bardziej innowacyjnych rozwiązań. Nie jest to niczym szokującym. Być może nawet kiedyś skończy się na tym, że wszystko co będzie, będzie dostępne jedynie w wersjach elektronicznych, a te papierowe pójdą w niepamięć, wręcz jako eksponat muzealnych.

Już teraz mamy możliwość korzystania z audiobooków, ebooków. Mamy możliwość robienia rozliczenia (PIT) już przez internet, kiedy to jeszcze kilka lat temu nie było możliwości, aby go w ten sposób robić. Postęp z pewnością jest coraz większy. Stąd też wiele placówek również musi się przystosować i zmienić podejście, jak choćby urzędy, placówki oświaty. Wiele sklepów również wprowadza różne innowacyjne rozwiązania, jak choćby w sklepie obuwniczym skaner stóp oraz wybór obuwia w formie elektronicznej. Jest to tylko kilka przykładów tego, jak bardzo wszystko się zmienia i następuje postęp. Komputery i telefony również stają się coraz lepsze. My sami, jako konsumenci, mamy coraz większe wymagania względem tego typu urządzeń.

Jak włączyć klawiaturę ekranową?Mając komputer, PC, korzystamy z dodatków do nich, w postaci klawiatury, myszki, mikrofonu, kamery, głośników. To jest sprawa oczywista. Co jeśli, jednak coś nam szwankuje lub już się zepsuło? A może mamy po prostu jakieś problemy z danym urządzeniem? Jeśli nie działa nam myszka, to mamy spory problem. Nie mając dotykowego monitora, nie możemy zrobić nic innego, jak popędzić do sklepu po nową. Tak samo sprawa wygląda z głośnikami, mikrofonem czy kamerą. Oczywiście jeśli nie są wbudowane. A jak jest z klawiaturą? Tu sprawa wygląda lepiej.

Jak włączyć klawiaturę ekranową?

Bo mamy taką możliwość. Nic trudniejszego. Wchodzimy na pasek start, logo vista, windows (zależy od wersji oprogramowania), wybieramy wszystkie programy, potem akcesoria, w następnej kolejności ułatwienia dostępu i na końcu klawiatura ekranowa. I takim oto sposobem możemy się podratować, gdy nasza stara klawiatura odmówi posłuszeństwa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here